GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Zbiórka dla Stasia Nowakowskiego


Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
numer KRS: 0000037904
cel szczegółowy: Stanisław Nowakowski 5646

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc finansową w postaci przekazania 1% podatku na opiekę medyczną, rehabilitację oraz dojazd do placówki edukacyjnej naszego ponad pięcioletniego synka Stasia Nowakowskiego.

Staś cierpi od urodzenia na bardzo rzadkie schorzenie genetyczne, które objawia się obuoczną zaćmą, poważnymi problemami nefrologicznymi, wiotkością mięśni i opóźnionym rozwojem psycho-motorycznym.

Dzięki zastosowanej dotychczasowej terapii, w której niektórzy z Państwa mają już swój ogromny wkład, nasz synek chodzi samodzielnie, korzysta ze wzroku, powoli uczy się codziennych czynności życiowych. Pomimo naszych wysiłków Stasio jest jeszcze ciągle daleko za swoimi rówieśnikami. Konieczna będzie nadal rehabilitacja ruchowa oraz przede wszystkim rozwój intelektualny i rozwój mowy. W tym celu zapewniamy Stasiowi wszystkie możliwe terapie, konieczne do jego rozwoju. Jak pokazuje dotychczasowy, pomyślny przebieg leczenia i rehabilitacji, są rokowania na dalszą poprawę jego zdrowia. Dokładamy wszelkich starań aby był pod jak najlepszą opieką. Wierzymy, że Stasio ma szansę na samodzielność.

Kilkuletnia już terapia Stasia wymaga nakładów finansowych często przerastających nasze możliwości. Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową, która pomoże nam sfinansować niezbędną rehabilitację ruchową, wzrokową, rozwojową, jak również dalsze leczenie i koszty dojazdów do odległych placówek medycznych.

Stasio ma założone subkonto w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Pieniądze zgromadzone na koncie przeznaczone są wyłącznie do jego dyspozycji, Fundacja wypłaca środki po przedstawieniu przez nas rachunków za leczenie, rehabilitację, leki oraz dojazdy.

Dla Stasia cenny jest każdy zebrany grosz!


Serdecznie dziękujemy, tym którzy od wielu lat wspierają Stasia oraz tym, którzy chcą do tego grona dołączyć.

Agata i Piotr Nowakowscy

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.