GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Ferie na sportowo z Klubem Sportowym Błonianka

W tegoroczne ferie KS Błonianka przygotowała aktywną formę wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców Gminy Błonie.

Podczas pierwszego tygodnia ferii zostały zorganizowane zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 8-9 lat. W trakcie zajęć dzieci brały udział w zabawach ruchowych oraz doskonaliły swoje umiejętności gry w piłkę nożną. Na koniec ferii został zorganizowany turniej dla dzieci w wieku 10 lat i młodszych. Bezkonkurencyjny okazał się zespół w którego skład weszli: Filip Berger, Jordan Rusin, Oliwier Słomiany, Łukasz Wierzbicki, Radosław Pawlik, Jakub Przybysz. Po turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

Propozycja aktywnego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Łącznie w obu wydarzeniach wzięło udział ok. 50 osób. Należy również przypomnieć, że w okresie ferii najstarsza drużyna młodzieżowa KS Błonianki wyjechała na obóz sportowy do Chorzowa, gdzie w jednym z meczów sparingowych pokonała swoich rówieśników z GKSu Katowice.

Wszystkim uczestnikom akcji „Zima w mieście 2016” dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy miłego powrotu do szkoły.

 

Program dofinansowany był ze środków Gminy Błonie w ramach akcji „Zima w mieście 2016”.
Ponadto turniej został dofinansowany ze środków Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

 

Sekretarz KS Błonianka
Maciej Cieślak

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.