GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Praca w MPWiK Sp. z o.o.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Błoniu Sp. z o.o. zatrudni: Maszynistę urządzeń i obiektów kanalizacyjnych

    Najważniejsze zadania tego stanowiska wymagają znajomości obsługi maszyn i urządzeń, reagowania na uszkodzenia maszyn oraz rozpoznawania i sygnalizowania lub usuwania wszelkich nieprawidłowości zanim zdążą one w istotny sposób wpłynąć na proces produkcyjny.

    Główny zakres obowiązków:

    • nadzór nad poprawnym działaniem obiektów, maszyn, urządzeń, instalacji oczyszczania ścieków, obróbki osadów ściekowych oraz instalacji biogazu
    • obsługa oprogramowania i urządzeń sterujących pracą poszczególnych obiektów i urządzeń oczyszczalni
    • eksploatacja, konserwacja urządzeń technologicznych
    • usuwanie drobnych usterek zainstalowanych instalacji i urządzeń technologicznych
    • utrzymywanie w czystości obiektów technologicznych i terenu oczyszczalni
    • prowadzenie zapisów przebiegu procesu technologicznego, czasu pracy urządzeń oraz ich konserwacji

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
    • znajomość podstawowej obsługi komputera
    • znajomość zasad obsługi narzędzi zmechanizowanych i ręcznych
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady)
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do dokształcania się w celu poznania zasad obsługi urządzeń oczyszczalni

    Mile widziane:

    • prawo jazdy kategorii T lub B+E (kierowanie ciągnikiem rolniczym z przyczepą na terenie zakładu pracy)

    Oferujemy:

    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet medyczny oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

    Wiemy, że umiejętności zawodowe i doświadczenie zyskuje się z czasem. Dlatego cenimy pracowników, którzy są z nami od lat. Dbając o stabilność, tworzymy środowisko pracy, w którym rozpocząwszy zawodową drogę można kroczyć nią nawet do okresu emerytalnego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: mpwik@mpwik-blonie.pl lub złożenie osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Towarowej 5 w Błoniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

    W treści CV prosimy umieścić następującą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier