GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Fundacja Ronalda McDonalda i Powiat Warszawski Zachodni zapraszają dzieci na profilaktyczne badania USG -NIE NOWOTWOROM U DZIECI- w Ożarowie Mazowieckim

   

  W dniach 30.09 i 1.10.2022 r. Fundacja Ronalda McDonalda będzie prowadzić w Ożarowie Mazowieckim kompleksowe badania ultrasonograficzne dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, zamieszkałe na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

   
  Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne.
  Celem badań USG jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. Badania są realizowane według standardów medycznych określonych dla tej grupy wiekowej przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne i wykonywane przez doświadczonych lekarzy – radiologów.
  Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko, dzwoniąc pod numer tel. 721 805 875
  Zapisy będą przyjmowane 22,23 i 26.09.2022 w godzinach od 10:00 do 15:00 decyduje kolejność zgłoszeń.
  Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy.
  Liczba miejsc jest ograniczona. (70 osób w ciągu jednego dnia badania)
   
  Lekarze będą przyjmować w ambulansie Fundacji, który stanie na parkingu przed Budynkiem Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego – Wejście C.
  Mobilna klinika Fundacji to unikalna stacja medyczna, składająca się poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny.
  Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Każde dziecko przychodzi na wyznaczoną godzinę, aby wizyta była jak najbardziej komfortowa. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki badań oraz ewentualne porady lekarskie.
  Z badań w ambulansie przez 16 lat działania programu skorzystało już ponad 76 000 dzieci.

GALERIA

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.