GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Zaprazamy do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej! - 14.10.2021

  Szanowni Państwo,

  Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

  Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela portal Dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

  Dyktando rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
  dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
  dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

  Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność rozwiązywania oraz tempo rozwiązywania (im szybciej, tym lepiej).

  Aby wziąć udział w Dyktandzie na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:
  https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej

  Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

   

  Z wyrazami szacunku,
  Zespół Dyktanda.pl

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.