GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Plenerowy Gminny Punkt Spisowy

  11 lipca 2021 r., przy okazji Wakacyjnego Koncertu organizowanego przez Centrum Kultury w Błoniu, Gminne Biuro Spisowe w Błoniu zorganizowało Plenerowy Gminny Punkt Spisowy.

  Do dyspozycji naszych mieszkańców (i nie tylko) udostępnione zostały dwa stanowiska do samospisu, a pomocą służyli członkowie GBS. Osoby zainteresowane spisem mogły również dopełnić obowiązku bezpośrednio u rachmistrzów, którzy wspierali Plenerowy GPS.

  Zorganizowana podczas wydarzenia loteria z nagrodami cieszyła się dużym zainteresowaniem. Osoby, które tego dnia skorzystały z punktu do samospisu wygrać mogły gadżety promocyjne przekazane przez Urząd Statystyczny w Warszawie oraz przez Urząd Miejski w Błoniu. Wśród uczestników wydarzenia dystrybuowane były materiały informacyjne zachęcające do spisu.

  Plenerowy Gminny Punkt Spisowy działał przez ponad 3 godziny, w tym czasie z jego usług skorzystało 21 rodzin (co oznacza, że zostało spisanych 21 punktów adresowych, a liczba poprawnie zakończonych ankiet osobowych jest oczywiście znacząco większa).

  Jednocześnie ponownie pragniemy serdecznie zaprosić naszych mieszkańców na kolejną inicjatywę spisową, która odbędzie się podczas Święta Plonów, czyli Staropolskich Dożynek, w dniu 29 sierpnia 2021 r. (niedziela) w godzinach 14.00-19.00 lub dłużej (w zależności od zainteresowania).

   

  Zenon Reszka
  Gminny Komisarz Spisowy

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.