GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

AKTUALNOŚCI

Ekosystemy leśne, premie dla młodych rolników, restrukturyzacja małych gospodarstw – ostatnie dni na ubieganie się o pomoc

Rusza modernizacja: aż pięć naborów wniosków w jednym terminie

Od 21 czerwca 2021 r. można ubiegać się o wsparcie finansowe na "Modernizację gospodarstw rolnych", i to we wszystkich pięciu jej obszarach. Wnioski Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje do 19 sierpnia 2021 r.

UWAGA! Awaria śmieciarki - 22.06.2021

INFORMACJA dla mieszkańców miejscowości i ulic: Piorunów, Bieniewice ul. Purzyckiego, Witanów całe osiedle: Błońska do przejazdu, Cisowa, Dojazdowa, Dolna, Działkowa, Fiołkowa, Gwiaździsta, Jodłowa, Miodowa, Południowa, Prosta, Spokojna, Św. Andrzeja, Wesoła, Wschodnia, Zachodnia, Bieniewo Parcela, Marysinek, Nowa Wieś, Błonie-Wieś ul. Sochaczewska.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) stanowisko działalności gospodarczej będzie nieczynne. Wszelkie sprawy związane z działalnością gospodarczą można załatwić w okolicznych urzędach w Baranowie, Brwinowie, Lesznie oraz Ożarowie Mazowieckim.
 

Koncert letnich przebojów w Parku Bajka! - 27.06.2021

Już w nadchodzącą niedzielę - 27 czerwca zapraszamy do Parku Bajka na koncert plenerowy "Letnie przeboje" w wykonaniu sekcji wokalnej Centrum Kultury w Błoniu pod kierunkiem Pani Sylwii Nowickiej.

PGE informuje o planowych wyłączeniach prądu

23.06. Białuty, 24.06. Błonie, ul. Klonowa, Nowa Wieś, Piorunów, Żaby, Bramki, 24.06. Żukówka, 25.06. Błonie, 29.06. Żukówka, 30.06. Bieniewice, 01.07. Bramki, Żukówka

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Rolnictwa - 24.06.2021

Posiedzenie Komisji Budżetu i Spraw Komunalnych - 28.06.2021

Od 23 czerwca rachmistrzowie spisowi wychodzą w teren

Pomimo że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) trwa od 1 kwietnia, praca rachmistrzów terenowych była wstrzymana. Powód był oczywisty – pandemia. Wraz z poprawą sytuacji epidemicznej zezwolono rachmistrzom na prowadzenie wywiadów bezpośrednich. W województwie mazowieckim ruszają oni w teren od 23 czerwca.

Biuro Błońskiej Karty Mieszkańca wznawia działalność stacjonarną od 21 czerwca 2021 r.

Galeria

Zobacz galerię zdjęć

Relacje TV

Zobacz relacje TV

Mapa Gminy

Spacer wirtualny

Program Szczepień COVID-19

Zagospodarowanie odpadów

KALENDARZ

KALENDARZ IMPREZ
Przejdź do BIS
Przejdź do BIP
Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.