GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Lider Zmiany

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja.

Obecnie dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydat na stanowisko:

LIDER ZMIANY

Miejsce pracy: Teresin

Zakres obowiązków:

Kierowanie pracą podległego zespołu

Realizacja założonego planu produkcji

Zapewnienie terminowości i jakości realizowanych zleceń

Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziana wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

Umiejętność organizacji pracy swojej i innych

Komunikatywność i zaangażowanie

Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym

Oferta obejmuje:

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

Umowę o pracę na pełen etat

Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

ZAPRASZAM DO APLIKOWANIA: https://www.logart.com.pl/index.php/aplikujesz-na-stanowisko/1770/

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier